Nerezová ocel

Metalsteel Nerezová ocel

Nerezová ocel je odolnější vůči chemické a elektrochemické korozi a to z ní činí atraktivní a odolný materiál pro nejrůznější účely. Jedná se o slitinu železa, chromu, uhlíku, niklu a dalších prvků. Nerezové čili korozivzdorné oceli se dají rozdělit do několika skupin: austenitické, feritické, martenzitické, feriticko-austenitické, martenziticko-austenitické a poloferitické oceli. Rozdělení do těchto skupin závisí na různém chemickém složení a struktuře. Není tedy divu, že je tato ocel hojně využívána v mnoha různých odvětvích: v potravinářském, chemickém, automobilovém i při budování různých konstrukcí a stavebních dílů. Setkáváme se s ní téměř každý den. Díky svým mechanickým vlastnostem může být využita i v místech s velmi nízkými teplotami.

Výrobky z nerezové oceli

V rámci výrobků z nerezové oceli Vám nabízíme nerezové trubkytenkostěnné nerezové profilynerezové potrubní dílcenerezový hutní materiálzávitové fitinky a armaturydlouhé i krátké třmenyobjímky a závitové tyče.

Nerezové trubky a profily

Trubky z nerezové oceli můžete u nás zakoupit v několika provedeních: podélně svařované trubkypodélně svařované leštěné trubky a bezešvé silnostěnné trubky.

Tenkostěnné nerezové profily nabízíme ve čtvercové a obdélníkové variantě.

Nerezové potrubní dílce zahrnují kolena R=1,5 D, plechy, 'T' kusy, 'T' kusy krátké, klenutá dna, redukce I., redukce II., příruby, lemové kroužky.

Hutní materiál z nerezové oceli

V rámci nerezového hutního materiálu u nás najdete: plochou ocel, kulatiny, čtyřhrany, šestihrany, válcové L-profily, plechy a lanka.

Veškeré nezbytné parametry zboží uvádíme na našich webových stránkách u jednotlivých výrobků, případně Vám můžeme zaslat katalog.

Jsme firmou působící na trhu téměř dvacet let. Zabýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem výrobků z nerezové a uhlíkové oceli. V případě větších zakázek poskytujeme množstevní slevu. Nedostupné zboží na základě Vaší poptávky objednáme. Rádi Vám osobně, e-mailem či telefonicky poradíme a vyjdeme Vám vstříc. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvořadá, proto se na nás při jakýchkoliv dotazech neváhejte obrátit.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné