Prodej oceli

Metalsteel Prodej oceli

Ocel je nepostradatelným materiálem v mnoha průmyslových odvětvích. Zabýváme se proto prodejem výrobků z oceli. Mezi naším nabízeným sortimentem naleznete především produkty z nerezové a uhlíkové oceli. V našem sortimentu naleznete například příruby, tvarovky, bezešvá klenutá dna atd.

Všechny důležité informace o výrobcích jsou dostupné v katalozích, které naleznete nejen na našich webových stránkách, ale také přímo na prodejně. V případě zájmu o výrobky, jež nejsou v naší nabídce uvedeny, nás kontaktujte. Jelikož je pro nás zákazník vždy na prvním místě, pokusíme se Vaší žádosti vyhovět.

Objednané produkty dodáme na místo určení vždy v nejbližším dostupném termínu. Nebo je možné produkty odebrat osobně na prodejně v našem skladu. Pokud jsou některé produkty vyprodány, doplnění skladu se pohybuje cca od 1 do 3 týdnů dle dostupnosti dodání. Některé tvarovky a příruby, zejména větších rozměrů, tedy DN300 a výše jsou k odběru na objednávku s termínem shodným doplnění skladu.

Svým zákazníkům poskytujeme nejen maloobchodní, ale také velkoobchodní prodej. V případě větších zakázek vám rádi poskytneme množstevní slevu.

Máte-li zájem o prodej oceli neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám sdělíme všechny potřebné údaje či Vám zodpovíme vaše případné dotazy.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné