O nás

Metalsteel O nás

Vážení obchodní přátelé,

Firma METAL STEEL, s.r.o. se již bezmála 20 let zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků z nerezové oceli a výrobků z uhlíkové oceli. Nerezová ocel je velmi vhodným materiálem pro výrobu širokého sortimentu výrobků, jež můžete najít v našem nabízeném sortimentu. V našem sortimentu máme tvarovkypříruby, kolena a další výrobky z nerezové a uhlíkové oceli.

Na našich webových stránkách si Vám dovolujeme představit nabídku sortimentu naší firmy. Jedná se o nabídku výrobků z výše uvedených ocelí. Výrobky jsou zde uvedeny podrobně podle jednotlivých druhů. Podobně je tomu tak i v tištěných katalozích, které jsou k dispozici v kolonce „ke stažení“. Katalogy jsou fyzicky k dispozici přímo u nás na prodejně, nebo Vám katalogy zašleme na vyžádání poštou.

Možnost dodání ostatních zde neuvedených výrobků včetně neuvedeného materiálového provedení Vám sdělíme na základě Vaší poptávky. V nabídce Vám uvedeme případné výrobní či materiálové varianty. Zde se jedná o výrobky, které nedržíme skladem, nebo výrobky ze speciálních materiálů. Dodání těchto výrobku Vám zabezpečíme na objednávku v nejkratším možném termínu.

U větších zakázek poskytujeme množstevní slevy.

V prodejně na Olomoucké ulici č.164 b) v Brně jsme k dispozici každý pracovní den a to:

 

Pondělí až čtvrtek: od 7,00 do 15,00 hodin
Pátek: od 7,00 do 12,30 hodin

Napište nám

Položky označené * jsou povinné