Tvarovky

Metalsteel Tvarovky

Tvarovky a příruby jsou důležitou součástí každého potrubního systému, ať už se jedná o rozvody vody, plynu, nebo jiného media. Slouží ke změně směru nebo také průměru potrubí.

Obecně je ocel vysoce odolný materiál, který se hodí pro použití na rozvody vody například v zdravotnických zařízeních, či v systémech recirkulace teplé vody. Tvarovky nachází uplatnění pro práci s pitnou vodou, užitkovou vodou, při rozvodech vody. Používají se také pro podlahové vytápění a chlazení a pro chlazenou vodu. A dále pro rozvody plynového vedení.

Tvarovky z uhlíkové a nerezové oceli

Zabýváme se prodejem tvarovek z uhlíkové a nerezové oceli.

Z uhlíkové oceli nabízíme bezešvé tvarovky (kolena, T-kusy, redukce, klenutá dna) a příruby dle norem DIN/EN a ASTM/ASME/ANSI.

Dle normy DIN dodáváme výrobky zejména v materiálech P235TR1/St37.0, S235JR/St37-2, P235GH/St35.8 a P265GH. Příruby dle normy DIN nabízíme v mat. C22.8/P250GH. Kolena dodáváme standartně s radiusem BA3 (R=1,5D), na poptávku radius BA5 (R=2,5D) a radius BA2 (R=1,0D). Dále na poptávku nabízíme tvarovky v materiálech P355GH, L360NB, TTSt35N, 15Mo3, případně ekvivalenty těchto mat.

Dle normy ASME B16.9 dodáváme standartně tvarovky v materiálu A234 WPB. Nabízíme zejména síly stěn (schedule) STD – standart a XS – extra strong. Silnější síly stěn zkusíme nabídnout na poptávku. Kolena dle této normy dodáváme s radiusem LR (long radius) R=1,5D. Na poptávku můžeme nabídnout také kolena dle ASME B16.28 radius SR (short radius) R=1D. Na poptávku nabízíme dále tvarovky dle ASME 16.11 a dle ASME – 3000/6000 lbs v mat. A105 příp. A105/LF2. Příruby dle ASME B 16.5 nabízíme v mat.A105/C21. Další parametry jsou uvedeny v našem Katalogu výrobků z uhlíkové oceli.

V naší nabídce jsou dále potrubní dílce z nerezové oceli. Jedná se zejména o tvarovky (kolena, T-kusy, redukce, dna), příruby a lemové kroužky. Nerezové tvarovky nabízíme standartně ve svařovaném provedení lisované. Na poptávku nabízíme nerezové tvarovky bezešvé. Povrch nerezových tvarovek je standartně mořený, kartáčovaný. Na poptávku zkusíme nabídnout povrch leštěný , nebo broušený. Tvarovky z nerezové oceli nabízíme dle normy DIN 1.4301 – 1.4571, což odpovídá ČSN17240 – 17348. Podrobnější informace viz Tabulka označení oceli dle norem, nebo viz náš Katalog nerezových materiálů.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej

Veškeré výrobky prodáváme jak velkoobchodně, tak maloobchodně. Při větších objednávkách Vám rádi poskytneme množstevní slevu. Objednané zboží dodáváme dle smluveného termínu. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte telefonicky či elektronicky kontaktovat, můžete také přímo navštívit naši prodejnu. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. Oslovte s důvěrou naše zaměstnance, poradí Vám, jaký typ tvarovky máte použít pro Vaše rozvody, a pomohou vybrat přesný díl do celého potrubí.

Kromě tvarovek nabízíme také příruby a jiné produkty z nerezové a uhlíkové oceli.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné