Nerezové potrubní dílce

Metalsteel Nerezová ocel Nerezové potrubní dílce

Nerezová ocel je materiálem, který je odolný vůči mezikrystalické korozi. Použití nerezové oceli je všude tam, kde dochází ke styku s nějakým médiem zejména s pitnou vodou, nebo jinými provozními tekutinami, kterými mohou být například kyseliny, olej nebo plyn. Nejběžnější oblastí využití jsou potrubní systémy v odvětvích průmyslu potravinářského, strojírenského a stavebního. Nerezová ocel se rovněž začíná používat na rozvody vytápění. Standartní další využití nerezové oceli je v architektuře, designu, výrobě nábytku a mnoha dalších.

Naše společnost vám nabízí dodávku nerezových potrubních dílců vyrobených podle příslušných norem (DIN). V naší nabídce naleznete nejen trubky, ale také různé spojovací prvky, které jsou jakýmsi těžištěm všech potrubních systémů a často jsou odpovědné za správnou funkčnost celých rozvodných soustav. Ze spojovacích prvků jsou to zejména kolena (v různých povrchových úpravách), plechy, T kusy, klenutá dna, redukce, příruby (pro rozebíratelné spojení jednotlivých trubek).

Potřebné parametry a podrobnosti o technologických postupech či povrchových úpravách naleznete vlevo pod odkazy jednotlivých dílců. Další informace Vám sdělíme na konkrétní poptávku.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné