Nerezový hutní materiál

Metalsteel Nerezová ocel Nerezový hutní materiál

Korozivzdorná ocel neboli nerezová ocel či nerez je materiál, který má velmi široké možnosti využití. Nerezové výrobky nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, ať už se jedná o strojírenství, potravinářský průmysl, vybavení zdravotnických zařízení, nebo jiné oblasti. Výrobky z nerezové oceli jsou vysoce kvalitní, odolné vůči korozi a vyznačují se vynikajícími mechanickými vlastnostmi (pevnost, houževnatost).

Firma Metalsteel se zabývá dodávkou a prodejem produktů z nerezového hutního materiálu. Jedná se zejména o plechy v potravinářské nerez oceli jakosti DIN/ČSN 1.4301/17240. Na poptávku nabízíme plechy s různými speciálními vlastnostmi (žáruvzdorné, chemicky odolné, protiskluzové, děrované, povrchově upravené), jejichž podrobný popis naleznete v kartě „Plechy“ pod záložkou „Nerezový hut. materiál“. Plechy dodáváme ve třech základních formátech:

Malý formát – 1000 x 2000 mm. Střední formát – 1250 x 2500 mm. Velký formát – 1500 x 3000 mm.

Plechy v potravinářské nerez oceli v malém formátu do tl. 4 mm držíme skladem. Větší tloušťky, střední a velké formáty dodáváme do 3 pracovních dnů. Větší tloušťky a speciální jakosti nabízíme na poptávku.

Na základě konkrétní poptávky můžeme nabídnout i jiné formáty nebo formáty „na míru“ (výpalky). Veškerý hutní materiál v naší nabídce je dodáván dle normy DIN, tzn., že splňuje potřebné technické normy a atesty.

Nebojte se oslovit naše odborníky, kteří rádi zodpoví všechny vaše dotazy, případně nám zašlete nezávaznou poptávku pomocí formuláře v záložce „Kontakt“.

Napište nám

Položky označené * jsou povinné